Aero Blog Letecká škola Vyhlídkové lety Pronájem letadel O Aeroklubu Kontakt
cz en

Jarní teorie pro piloty PPL, LAPL, UL, SPL 2024

Chcete začít létat, ale nechce se vám čekat na začátek zimní teorie? Nyní je ideální čas začít! Nabízíme jarní intenzivní kurz teoretické výuky pro budoucí soukromé piloty letounů, lehkých letounů, ultralehkých letadel a kluzáků (PPL, LAPL, ULL a SPL), který začíná již v březnu 2024!

Přestože se jedná o intenzivní kurz, tak se nemusíte obávat, že budete o znalosti ochuzeni. Výuka probíhá v rozsahu 50 hodin s lektorem hybridně prezenčně a distančně přes MS Teams a dalších 50 hodin samostudia. Délka kurzu je 4 týdny a probíhá vždy ve večerních hodinách (začátek cca od 17:00 až 19:00), Zvládnete jej tedy navštěvovat i po pracovní době. Ihned po absolvování teoretického kurzu můžete zahájit praktický letecký výcvik a stihnout tak vše ještě v sezóně! Kurz zakončíte již v první polovině května!

Teoretický kurz vedou zkušení lektoři na danou tématiku. V leteckém výcviku máme rozsáhlé zkušenosti – náš Aeroklub byl založen již v roce 1948 a od té doby vycvičil stovky pilotů.

V rámci kurzu probereme následující oblasti:

Cena teoretického kurzu

Druh kurzu Forma výuky Cena včetně DPH

PPL(A)

LAPL(A)

ULL (A)

Skupinová, 100 hodin výuky na učebně

12.000,-Kč

(9.500,-Kč)*

SPL

LAPL(S)

Skupinová, 90 hodin výuky na učebně

11.000,-Kč

(8.500,-Kč)*

*Dotovaná cena platí pro žáky, kteří pokračují praktickým výcvikem pilota v Aeroklubu Praha Letňany. 

Pokud by Vám nevyhovovalo docházet dle pevného rozvrhu, můžeme nabídnout individuální kurzy, při kterých se lektor plně přizpůsobí Vašim časovým možnostem.

Přihlaste se formulářem níže, emailem na vls@akletnany.cz, případně telefonicky na +420 602 277 745.

C-172 RG v Chorvatsku