O nás Flight school Sightseeing flights Plane rental About Aeroclub Kontakt
cz en

Pilotem na zkoušku

Nabízíme Vám možnost vžít se do role pilot zcela bez obav - „na zkoušku“. Na jednu hodinu, či na celý den. Můžete si bezpečně a v klidu vyzkoušet, zda máte pevné nervy a zda se v letadle nebojíte. Po boku zkušeného instruktora můžete zažít na vlastní kůži, jak probíhá celý let od pozemní přípravy až do přistání. Pokud se později rozhodnete opravdu začít s pilotním výcvikem, tento let se vám pochopitelně započítá.

Jakým letadlem poletíte? Výběr je zcela na Vás!

U nás si můžete vybrat například velmi snadno ovladatelnou Cessnou 152, na které cvičily statisíce pilotů po celém světě. Rovněž můžeme nabídnout dva špičkově vybavené komplexní letouny Cessna 172-RG, a Piper PA-28R Arrow, které mají zatahovací podvozek a rozsáhlé radionavigační vybavení.

Pro fanoušky adrenalinu a velkých rychlostí nabízíme let v letadle české výroby, legendárním Zlínu Z-526F, ve kterém se vžijete do kůže stíhacích pilotů druhé světové války.

Nezapomínáme samozřejmě ani na ty, kteří v budoucnu uvažují o výcviku na ultralehkých letadlech. Pro Vás nabízíme let letadlem Samba XXL, nebo RANS Coyote.

Co vás na takovém letu „na zkoušku“ vlastně čeká?

Náš profesionální instruktor s Vámi projde celou fázi předletové přípravy tak, jako byste byli jeho žákem, vše Vám důkladně vysvětli a pomůže pochopit. V závislosti na Vámi zvolené trati letu celý let naplánujete a připravíte. Během letu si pak vyzkoušíte řízení letadla a navigaci po trati podle pokynů instruktora.

Pokud byste však po přistání zjistili, že raději než řízení se v letadle věnujete obdivování krásy naší krajiny, rádi Vás v budoucnu kdykoli přivítáme na vyhlídkovém letu!

Pilotem Cessny na zkoušku

5 400 Kč pro 1 cestující 7 500 Kč pro 3 cestující

Pilotem ULL na zkoušku

3 501 Kč pro 1 cestující

Chcete darovat vyhlídkový let?

Uvažujete o originálním a nevšedním dárku pro vaše blízké, nebo kamarády? Víme, jak je zaručeně potěšíte a překvapíte! Objednejte jim nezapomenutelný vyhlídkový let po některé z našich tras, nebo jim vytvořte trasu zcela na místu. Z Našich nejoblíbenějších uvádíme například Vyhlídkový let nad centrem Prahy, nebo „Castle Tour“ – let nad českým Rájem.

Na let Vám vystavíme exkluzivní dárkový poukaz se jménem obdarovaného, který Vám poštou doručím až domů. Obdarovaný už si následně telefonicky dohodne jen datum a čas letu.

Prohlédněte si, jak vypadá dárkový certifikát