Flight school Sightseeing flights Plane rental O nás About Aeroclub Kontakt
cz en

Flight school

Chcete se naučit pilotovat letadlo? Vyškolíme vás na motorových letounech, ultralightech nebo kluzácích až do úrovně PPL(A) s doplňujícimi kvalifikacemi jako např. lety v noci. Každý kurz je specifický s přátelským přístupem k žákovi. Letecká škola v Aeroklubu Praha Letňany je ohlášenou organizací pro výcvik CZ/DTO-25 dle nejpřísnějších platných evropských standardů. Pořádáme také teoretické kurzy, školení a přípravné semináře.

Chcete se stát pilotem? Přečtěte si, co obnáší letecký výcvik.

Pilot motorových letounů

Pilot motorových letounů

Základní letecký výcvik pro piloty začátečníky a nadšence s většími leteckými ambicemi.

Pilot ultralightů

Pilot ultralightů

Nejdostupnější, ekonomicky výhodný letecký kurz na moderních letounech. Po absolvování výcviku získáte možnost cestovat s maximálně jedním pasažérem.

Pilot kluzáků

Pilot kluzáků

Letecký kurz bezmotorového létání. Staňte se pilotem na kluzácích nebo lehkých kluzácích, které jsou přístupnější z hlediska nižší zdravotní způsobilosti.

Samostatná teoretická výuka

Individuální teoretický výcvik

Máte-li náročný časový rozvrh nebo se nechcete zúčastnit skupinové teorie, využijte alternativu v podobě individuálního výcviku. Harmonogram výuky vám přizpůsobíme na míru a naši instruktoři se budou věnovat výhradně vám.

Přihlásit se

Hromadná teoretická výuka

Než usednete do kokpitu letadla, je nutné osvojit si základní teoretické znalosti. Týkají se konstrukce letadel, meteorologie, předpisů, navigace, komunikace a podobně. Naši instruktoři vám podstatné informace sdělí a názorně představí v rámci vypsaných termínů.

Více informací
Aktuální skupinové termíny:
Ottománek vzdělává englidsh