Aero Blog Letecká škola Vyhlídkové lety Pronájem letadel O Aeroklubu Kontakt
cz en

Letecké výlety na léto 2016

V letošním roce jsme si připravili celou řadu leteckých výletů. Vydejte se na některý s našimi instruktory a cestujte samostatně po Evropě! O náklady se můžete podělit se svými leteckými kolegy - každý platí svou část výletu, zároveň máte na palubě zkušeného instruktora.

Chorvatsko, Itálie

Chcete se vykoupat u moře a spojit to s létáním? Tento již tradiční výlet není třeba přílišlet představovat – opět plánujeme navštívit osvědčená letiště Lošinj, Portorož a Lido. Jakýkoliv let na jih je nezapomenutelný především díky hradbě Alp, kterou musíme překonat - nádherné scenerie, které si budete pamatovat dlouho, ale které vám také nedají pár dní před výletem spát kvůli neustálému sledování měnícího se počasí :-)

Činnost na ostrově Lošinj je jasně určená - opalování, plavání, koukání do mapy a plánování cesty zpět.

V Benátkách po cestě zpět si můžeme pořídit 24 hodinový lístek na vodní autobusy, které jezdí prakticky od místního letiště a projet celé město. Pro unavenější piloty je pak možno zamířit na rozsáhlé pláže přímo na ostrově Lido. Více informací v reportech z posledních výprav - cesta do Benátek a Lošinj.

Termín: 18. - 21. srpen

Přihlášky: stepan.sipal@akletnany.cz

Lošinj

Alpy

Láká vás létání v horách? V průběhu letní sezóny plánujeme soustředění na některém z alpských letišť. Seznámíte se tak se specifikami létání v horském terénu a vaše létání bude zase o něco bezpečnější. Celé soustřeďení plánujeme na 4 dny až týden, není ale nutné celou dobu létat – je možné se vydat na vysokohorskou turistiku či relaxovat v okolních lázních :-) Navštívíme letiště St. Johann, Zell am See a Niederoblarn. Report z výletu do Alp.

Termín: 29. - 31. července

Přihlášky: stepan.sipal@akletnany.cz